Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 04.06.2017 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny. Przeżywamy także Dzień Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

2. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

3. W czwartek w kalendarzu kościelnym będziemy obchodzili święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w sobotę wspomnienie Bł. Bogumiła, biskupa.

4. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie i za złożoną ofiarę. Za kwiaty dziękuję Państwu Anecie i Damianowi Niemczyk, którzy wczoraj zawarli sakramentalny związek małżeński. Proszę kolejnych parafian o sprzątania kościoła

5. Zbiórka ministrantów jutro o godz. 16.30

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum w środę o godz. 17.00

7. Próba scholi w czwartek o godz. 17.00

8. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 19.00

9. W sobotę w Raniżowie odbędzie się Dekanalny Dzień Skupienia dla małżeństw

10. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Młodzieżowa

11. Istnieje możliwość wyjazdu na koncert Jednego Serca jednego Ducha do Rzeszowa 15 czerwca. Zapisy od dzisiaj do przyszłej niedzieli włącznie

12. Ostatnio swoje ofiary na inwestycje parafii złożyli Państwo: Karolina i Marek Kozak – 200 zł, Monika i Łukasz Gancarczyk – 200 zł, Janina i Jan Kozakowie – 200 zł, Bernadeta i Wiesław Tereszkiewicz – 300 zł, Franciszek Rębisz – 200zł, Maria Kopeć – 200zł, Sobolewski Józef – 300zł, rodzina Klechów – 300zł, Róża Stanisławy Dzióba – 100 zł. Bóg zapłać!

13. Dziękuję mieszkańcom Sobali za wczorajszą pracę na placu parafialnym. Proszę o pomoc: we wtorek – Gutowiec, w środę – Poddębina od państwa Panek do połowy, w czwartek reszta Poddębiny, w piątek – Tęcze od końca – 10 numerów, w sobotę – reszta Tęczy i Wysokoniwka

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.