Dziś jest Niedziela, 20 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2017 r.

1. We wtorek wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy – odpust w Krzątce, suma o godz. 11.00, w środę wspomnienie św. Ireneusza, a w czwartek uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Taca w czwartek na Stolicę Apostolską. W sobotę odpust w Dzikowcu – Matki Bożej Jagodnej

2. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu naszego odpustu parafialnego. Dziękuję Panu Kościelnemu, Pani Organistce, strażakom, niosącym chorągwie, figury i feretrony, scholii, orkiestrze, dzieciom sypiącym kwiaty i ministrantom. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowanie obiadu dla ks. Biskupa i naszych gości. Dziękuję za możliwość skorzystania z sali i kuchni w remizie.

3. Jestem wdzięczny rodzicom młodzieży bierzmowanej za złożoną ofiarę i prace porządkowe. Wasza ofiara została przeznaczona na zakup dwóch obrusów na ołtarz i dwóch kompletów kielichowych, reszta przeznaczona została na zakup uroczystego ornatu maryjnego i kwiaty. Został także złożona ofiara przez rodziców dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii.. Przeznaczyłem ją na zakup trzech kompletów świec ołtarzowych wraz z wkładami.

4. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie i za złożoną ofiarę. Proszę kolejnych parafian o sprzątania kościoła.

5. Adoracja eucharystyczna w czwartek po Mszy wieczornej

6. Zapraszam na nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca po Mszy wieczornej

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Anny Tereszkiewicz. Zmiana tajemnic różańcowych po sumie

8. Dziękuję wszystkim pracującym w ubiegłym tygodniu przy porządkowaniu placu parafialnego