Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne w tygodniu 10 – 16 Lipca

Poniedziałek 19:00

Za + Jana Żołdak w 4 rocznicę śmierci

i zmarłych z rodziny

Wtorek 19:00

Za + Janinę i Tadeusza Kaczorowskich

Msza Święta

Środa 7:00

Msza Święta

Czwartek 19:00

Za + Czesławę Serafin

od uczestników pogrzebu

Piątek 7:00

Msza Święta

Sobota 18:00

Za + Marię Tęcza

od bratanicy Stanisławy z Sandomierza

Niedziela 8:00

Za + Danutę Kosek

od koleżanek z Delikatesów z Majdanu Królewskiego

Niedziela 11:00

W intencji parafian

Msza Święta

Niedziela 17:00

Za + Juliana Pasek

od Marzeny Wilk z rodziną

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.