Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne w tygodniu 17 – 23 Lipca

Poniedziałek 19:00

Za + Tomasza Pogoda

od rodzin Serafin i Żur

Wtorek 7:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Środa 19:00

Za + Józefa Serafin

od ekipy budowlanej Romana Serafin

Czwartek 19:00

Za + Danutę Kosek

od koleżanek i kolegów z Produkcji Cywilnej Dezamet

Piątek 7:00

Msza Święta

Sobota 19:00

Za + Stanisława Bieleń w 22 rocznicę śmierci; Marię Bieleń

Msza Święta

Niedziela 8:00

Za + Janinę Kaczorowską w rocznicę śmierci; Tadeusza

Msza Święta

Niedziela 11:00

Za + Stefanię Kopeć

w 2 rocznicę śmierci

Niedziela 17:00

W intencji kierowców

Msza Święta

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.