Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne w tygodniu 3 – 9 Lipca

Poniedziałek 19:00

Za + Czesławę Serafin w 30 dzień po śmierci

od syna Mariana

Wtorek 19:00

Za + Bogusławę Maciąg

od Iwony z mężem i rodziną

Środa 7:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Czwartek 19:00

Za + Czesławę Serafin w 30 dzień po pogrzebie

od syna Marka z rodziną

Piątek 19:00

Za + Danutę Kosek

Msza Święta

Sobota 7:00

……

Niedziela 8:00

Za + Marię Brzoza, Franciszka i Władysława

Msza Święta

Niedziela 11:00

Za + Antoniego Kwaśnik

w 4 rocznicę śmieci

Niedziela 17:00

Za + Tomasza Pogoda

od uczestników pogrzebu

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.