Dziś jest Sobota, 19 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 09.07.2017 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – Św. Benedykta, w środę – św. Brunona z Kwerfurtu, w czwartek – Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w sobotę – Św. Bonawenturę.

2. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej

3. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o sprzątania kościoła.

4. W czwartek po Mszy św. zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie. Z tej racji nie będzie adoracji eucharystycznej

5. Finansowego wsparcia na przewidziane potrzeby naszej parafii ostatnio udzielili: Janina i Józef Bieleń – 300 zł, Krzysztof Syska – 200 zł. Bóg zapłać!