Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 2.07.2017 r.

1. W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła, w czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Jana z Dukli.

2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o sprzątania kościoła

3. Od jutra Msza św. wieczorna w tygodniu będzie o godz. 19.00

4. W Pierwszy Czwartek miesiąca nabożeństwo Eucharystyczne po Mszy św.

5. W piątek odwiedzę chorych od godz. 17.00. Okazja do spowiedzi z racji Pierwszego Piątku od godz. 18.00

6. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Zofii Kopeć

7. Trwają zapisy na piesza pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 4 do 12 sierpnia. Zachęcam do udziału. Zapisy w zakrystii i kancelarii

8. „Seminarium Duchowne w Sandomierzu informuje wszystkich, którzy mają pragnienie służenia Chrystusowi jako kapłani oraz uzyskali świadectwo maturalne, że do dnia 11 września br. prowadzona jest rekrutacja na pierwszy rok studiów. Wszelkie potrzebne informacje uzyskać można osobiście w seminarium.

9. Finansowego wsparcia na przewidziane potrzeby naszej parafii ostatnio udzielili: Wiesława i Józef Augustyn – 300 zł, Antoni Sudoł – 300 zł, Tomasz Wojdyło – 200 zł. Bóg zapłać!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.