Dziś jest Wtorek, 22 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 2.07.2017 r.

1. W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła, w czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Jana z Dukli.

2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o sprzątania kościoła

3. Od jutra Msza św. wieczorna w tygodniu będzie o godz. 19.00

4. W Pierwszy Czwartek miesiąca nabożeństwo Eucharystyczne po Mszy św.

5. W piątek odwiedzę chorych od godz. 17.00. Okazja do spowiedzi z racji Pierwszego Piątku od godz. 18.00

6. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Zofii Kopeć

7. Trwają zapisy na piesza pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 4 do 12 sierpnia. Zachęcam do udziału. Zapisy w zakrystii i kancelarii

8. „Seminarium Duchowne w Sandomierzu informuje wszystkich, którzy mają pragnienie służenia Chrystusowi jako kapłani oraz uzyskali świadectwo maturalne, że do dnia 11 września br. prowadzona jest rekrutacja na pierwszy rok studiów. Wszelkie potrzebne informacje uzyskać można osobiście w seminarium.

9. Finansowego wsparcia na przewidziane potrzeby naszej parafii ostatnio udzielili: Wiesława i Józef Augustyn – 300 zł, Antoni Sudoł – 300 zł, Tomasz Wojdyło – 200 zł. Bóg zapłać!