Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 06.08.2017 r.

1. W tym tygodniu przypada: we wtorek – św. Dominika; w środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w czwartek – święto św. Wawrzyńca; w piątek – św. Klary

2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o sprzątanie kościoła

3. W najbliższy czwartek nie będzie adoracji

4. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadziła Róża Marii Kolano

5. Zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie w niedzielę o godz. 16.30

6. Finansowego wsparcia na przewidziane potrzeby naszej parafii ostatnio udzielili: Stanisław Kopeć – 200 zł, Jan i Grzegorz Kopeć – 500 zł, Jacek Dziuba – 300 zł, Zbigniew i Maria Ślęzak – 400 zł. Bóg zapłać!

7. Tegoroczne dożynki parafialne będziemy przeżywać 27 sierpnia

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.