Dziś jest Piątek, 25 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2017 r.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, we wtorek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w czwartek wspomnienie św. Jacka

2. We wtorek błogosławieństwo kwiatów i ziół na każdej Mszy św. Odpust w Raniżowie

3. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o sprzątanie kościoła.

4. Okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00

5. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadziła Róża Stanisławy Dzióba.

6. Rozpoczęły się prace przy układaniu kostki na naszym cmentarzu. Proszę o modlitwę w intencji tego dzieła.