Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 20.08.2017 r.

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: poniedziałek – św. Piusa X, we wtorek – Najświętszą Maryję Królową, w czwartek – święto św. Bartłomieja, odpust w Majdanie Królewskim, w sobotę – uroczystość NMP Częstochowskiej

2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o sprzątanie kościoła

3. Wyrażam wdzięczność wszystkim mężczyznom, którzy wspomogli renowację naszych krzyży. Szczególne podziękowania składam panom: Kazimierzowi Ozga, Józefowi Kopeć i Stanisławowi Kopeć, który całe to dzieło sfinansował. Bóg zapłać

4. Zapraszam na nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 18.00

5. W przyszłą niedzielę nasze dożynki parafialne. Z tej racji suma będzie o godz. 10.00. Proszę o wsparcie przygotowania tej uroczystości

6. Proszę, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadziła Róża Janiny Tęcza

7. W niedzielę odpust w Lipnicy

8. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez burze i nawałnice w naszym kraju

9. Ostatnio inwestycje naszej parafii wsparł Antoni Puzio – 200 zł, Marek, Zbigniew i Łukasz Tęcza – 400 zł. Bóg zapłać!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.