Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 03.09.2017 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i kwiaty

2. Msza św. o błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego jutro o godz. 8.00. Zapraszam także rodziców, nauczycieli i wychowawców

3. Od wtorku Msza święta wieczorem będzie o godz. 18.00

4. Próba scholi we wtorek o godz. 16.30

5. Uczniów klasy drugiej i trzeciej gimnazjum zapraszam na spotkanie w środę o 16.30. Obecność obowiązkowa!

6. Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 17.00

7. W Pierwszy Czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy św.

8. W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego

9. Zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w piątek o godz. 19.00

10. W sobotę zapraszam na rowerową pielgrzymkę do Leżajska. Trasa wynosi ok.50 km. Wyruszamy o godz. 7.30. Msza św. w Leżajsku o godz. 12.00. Powrót autobusem. Celem ubezpieczenia rowerzystów, proszę wpisywać się na listę w zakrystii do piątku włącznie. Dla pozostałych chętnych wyruszy spod kościoła autobus o godz. 10.00. Intencją pielgrzymki jest dziękczynienie za rocznicę poświecenia naszego kościoła

11. Z racji wyjazdu naszej scholii na przegląd piosenki religijnej do Kraśnika w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. po południu

12. O modlitwę różańcową w najbliższą niedzielę proszę Różę Władysława Pyryta

13. Ostatnio inwestycje naszej parafii wsparli: Roman i Edmund Puzio – 400 zł, Anna i Józef Wilk – 200 zł, rodzina Kozaków z Płazówki – 400 zł. Bóg zapłać!