Dziś jest Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 10.09.2017 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: środa – św. Jana Chryzostoma, czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego, piątek – N.M.P Bolesnej, sobota – św. Korneliusza i Cypriana

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i kwiaty

3. Dziś rozpoczyna się tydzień wychowania pod hasłem: „Maryja wychowawczynią pokoleń”

4. W środę zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie po Mszy św.

5. W czwartek o 15.00 zapraszam na nabożeństwo adoracji Krzyża, które rozpocznie się od poświęcenia odnowionego krzyża stojącego przed kościołem. Po nabożeństwie Msza święta o godz. 15.30. Natomiast o godz. 18.30 okazja wyjazdu na Święty Krzyż, do sanktuarium relikwii Krzyża świętego. Okazja, aby uczcić relikwie Krzyża, Msza św. o godz. 23.00 i powrót ok. 02.00. Bardzo proszę zapisywać się do środy włącznie

6. Od 15 do 17 września odbędą się diecezjalne dni młodych naszej diecezji. Na to wydarzenie, które będzie miało miejsce w Nowej Dębie udaje się młodzież z naszej parafii, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania

7. O modlitwę różańcową w najbliższą niedzielę proszę Różę Marii Puzio

8. Ks. Jacek Hutman, proboszcz w Komajach na Białorusi, którego gościliśmy w naszej parafii, dziękuje Wam za finansowe wsparcie w kwocie 1105 zł

9. Stowarzyszenie „Nil” oferuje bezpłatne szkolenie komputerowe ECDL, oraz uzyskanie kwalifikacji cyfrowych honorowanych w 148 krajach. Do udziału w projekcie zaproszone są osoby w wieku 25-49 lat posiadające maksymalnie wykształcenie średnie i osoby w wieku 50-64 lat z każdym wykształceniem. Bliższych informacji udziela Pani Marta Kaczorowska.

10. Podobnie jak w latach poprzednich nasi radni parafialni będą zbierać na fundusz gazowy. Kwota pozostaje bez zmian

11. Inwestycje naszej parafii ostatnio wsparł Pan Marek Serafin – 200 zł. Bóg zapłać!