Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2017 r.

1. W tym tygodniu wypadają liturgiczne przeżycia: w poniedziałek – św. Stanisława Kostki. W środę – św. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy, w czwartek – św. Mateusza, w sobotę – św. Pio z Pietrelciny

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i kwiaty na grób ks. Józefa Burlikowskiego. Dziękuję za dekorację kwiatową Państwu Bernadecie i Kamilowi Borowiec, którzy wczoraj zawarli sakramentalny związek małżeński

3. Próba scholi we wtorek o godz. 18.30

4. W czwartek nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.00

5. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej

6. O modlitwę różańcową w najbliższą niedzielę proszę Różę Anny Tereszkiewicz

7. Inwestycje naszej parafii ostatnio wsparli: rodzina Puzio – 300 zł, Wiesław Kopeć – 100 zł, Bernadeta i Kamil Borowiec – 200 zł. Bóg zapłać!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.