Dziś jest Wtorek, 27 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Iwony, Sabiny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Perełki Maryi w Kraśniku

W niedzielę 10 września nasza schola wzięła udział w Festiwalu Piosenki Religijnej, który po raz jedenasty odbył się w Kraśniku. Nasze scholistki wykonały dwie piosenki: „Gdyby tak Maryja” i „Maryjo, weź mnie za rękę”. Dziewczęta do prezentacji piosenek wykorzystały także swoje umiejętności gry na instrumentach. Schola zajęła trzecie miejsce w kategorii – zespoły młodzieżowe. Serdecznie gratulujemy!

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.