Dziś jest Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pielgrzymka do Leżajska

W dniu 9 września 2017 roku o godz. 7.30 do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku wyruszyła jedenastoosobowa grupa pielgrzymów- rowerzystów. Do celu grupę nawigował ks. Stanisław, ks. Adam z Tarnobrzegu i nasz kleryk Karol. W Leżajsku rowerzyści dołączyli do grupy naszych parafian, którzy dotarli tu autobusem.. O godz. 12.00 pielgrzymi uczestniczyli we Mszy świętej, sprawowanej w kaplicy cudownego obrazu.. Po modlitwie można było bliżej poznać historię i wystrój sanktuarium. Wszyscy pielgrzymi powrócili do domu autobusem. Intencją pielgrzymowania było dziękczynienie za poświęcenie naszego kościoła.