Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Błogosławieństwo różańców

W pierwszy dzień października, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymały swoje różańce. Na Mszy św. o godz. 16.00 różańce zostały pobłogosławione przez ks. proboszcza, a następnie wręczone uczniom klasy trzeciej. Wydarzenie to, wpisuje się w program przygotowania dzieci do pełnego uczestniczenia w Eucharystii. W tym roku do tego uroczystego dnia, który nastąpi 6 maja 2018r., przygotowuje się dziesięcioro dzieci. Módlmy się w ich intencji.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.