Dziś jest Środa, 27 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Błogosławieństwo różańców

W pierwszy dzień października, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymały swoje różańce. Na Mszy św. o godz. 16.00 różańce zostały pobłogosławione przez ks. proboszcza, a następnie wręczone uczniom klasy trzeciej. Wydarzenie to, wpisuje się w program przygotowania dzieci do pełnego uczestniczenia w Eucharystii. W tym roku do tego uroczystego dnia, który nastąpi 6 maja 2018r., przygotowuje się dziesięcioro dzieci. Módlmy się w ich intencji.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby