Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 15.10.2017 r.

1. Jutro w Sandomierzu uroczystości Pogrzebowe śp. ks. bpa Wacława Świerzawskiego. Módlmy się w jego intencji

2. W tym tygodniu wspominamy:

a) poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej
b) wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego
c) środę – św. Łukasza Ewangelisty – dzień modlitw w intencji Służby Zdrowia
d) piątek – św. Jana Kantego
e) sobotę – bł. Jakuba Strzemię

3. W tym tygodniu przypada 13 rocznica śmierci ks. Józefa Burlikowskiego. Msza św. w jego intencji od Społeczności szkoły w środę o godz. 8.00

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty

5. Próba orkiestry we wtorek po różańcu

6. Próba scholi w czwartek o godz. 18.30

7. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 18.30

8. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca na misje

9. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Anny Tereszkiewicz

10. Inwestycje naszej parafii ostatnio wsparli: Krzysztof Żarkowski – 200 zł, Cecylia i Eugeniusz Tęcza – 200 zł. Bóg zapłać!

11. Zwracam się o pomoc w pracach na rzecz naszej parafii: czwartek – Tęcze – 10 numerów od końca; piątek – reszta Tęcze, Gutowiec i Wysokoniwka; sobota – Żarkowina