Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 8.10.2017 r.

1. Wczoraj rano do domu Ojca odszedł emerytowany biskup naszej diecezji Wacław Świerzawski. Módlmy się w jego intencji. Pogrzeb w przyszły poniedziałek

2. W poniedziałek wspominamy bł. Wincentego Kadłubka, patrona naszej diecezji. W piątek, bł. Honorata Koźmińskiego

3. Trwa miesiąc różańcowy. Zachęcam do modlitwy wspólnotowej w kościele

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty

5. Dziś kolejny dzień papieski i zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bardzo proszę o wsparcie, które przeznaczone jest na kształcenie zdolnej młodzieży pochodzącej z mniej zamożnych rodzin

6. Jutro zbiórka ministrantów o godz. 16.30

7. Próba scholi we wtorek o godz. 18.30

8. W piątek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie połączone z modlitwą różańcową. Jeżeli pozwoli pogoda udamy się z procesją różańcową na ulice naszej wsi. Proszę zabrać ze sobą świece. Nabożeństwo różańcowe w tym dniu rozpocznie się o godz. 18.00

9. Proszę, aby w przyszłą modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Marii Kolano

10. Inwestycje naszej parafii ostanio wsparła Anna Maciąg – 200 zł. Bóg zapłać!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.