Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2017 r.

1. W tym tygodniu liturgiczne wspomnienia:

Poniedziałek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
Piątek – św. Elżbiety Węgierskiej
Sobotę – bł. Karoliny Kózkówny

2. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali nasz kościół. Bóg zapłać za kwiaty. Troskę o Dom Boży polecamy kolejnym parafianom.

3. Przeżywamy Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie”.

4. Proszę bardzo o segregowanie w wyznaczone miejsca odpadów z cmentarza.

5. Zbiórka ministrantów jutro po Mszy św.

6. W czwartek nabożeństwo Eucharystyczne po Mszy św. Zapraszam na nie również młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania

7. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę będzie miał charakter wypominkowy. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

8. Możemy od jutra składać różańce na misje.

9. Dziękuje mieszkańcom Sobali i Żarkowiny za pomoc przy pracach na rzecz parafii

10. Inwestycje naszej parafii w ostatnim czasie wsparli: Mieczysław Dziadura – 200 zł; Stanisława Dobek – 150 zł; Krzysztof Kopeć – 100 zł; Maria i Czesław Serafin – 200 zł; Monika Pogoda – 200 zł; Małgorzata i Marcin Pyra – 300 zł; Piotr Puzio i Mariusz Kisiel- 500 zł; bezimienna – 200 zł.