Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2017 r.

1. Po raz pierwszy obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Papież oznaczył go hasłem „Nie miłujmy słowem, ale czynem”

2. W tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego
Wtorek – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
Środę – św. Cecylii
Piątek – św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy

3. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali nasz kościół. Bóg zapłać za kwiaty. Troskę o naszą świątynię polecamy kolejnym parafianom

4. Próba scholi we wtorek o 17.00

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej

6. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej

7. Dziękuję za ofiary, które składacie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Można to będzie uczynić jeszcze w przyszłą niedzielę

8. W najbliższą niedzielę, będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Rozpoczyna się w naszej diecezji „Tydzień Biblijny”. Modlitwę różańcową poprowadzi Róża Mariana Ozgi