Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 5.11.2017 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

Środę – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
Czwartek – św. Leona Wielkiego
Piątek – św. Marcina z Tours

2. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali nasz kościół. Bóg zapłać za złożoną ofiarę

3. W rozgrywanym wczoraj dekanalnym turnieju piłki halowej nasi ministranci zajęli trzecie miejsce w kategorii lektorzy młodsi i takowe w kategorii lektorzy starsi. Ogromne gratulacje!

4. Próba scholi we wtorek o godz. 17.30

5. Do środy włącznie zapraszam na różaniec wypominkowy po Mszy św. o godz. 16.00

6. Okazja od adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od 16.30 do 17.30

7. Dnia 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny

8. W przyszłą niedzielę Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie”. Jest to także pierwszy światowy Dzień Ubogich

9. Modlitwę różańcową przed Sumą w przyszłą niedzielę proszę, aby poprowadziła Róża Pana Władysława Pyryta

10. Inwestycje naszej parafii ostatnio wsparli: Ludwik Kopeć – 300 zł, Jan Guściora – 200 zł. Bóg zapłać!

11. Dziękuję za pomoc mieszkańcom przysiołków: Stare Kopcie i Ozgi, Podlesie, Rogacz, Podłężniówka, Puzie Wysokoniwka , Gutowiec i Tęcze. Proszę o pomoc w środę – Sobale, czwartek – Żarkowina

12. Każdego roku wspieramy finansowo Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu. Przez trzy kolejne niedziele można składać na tacę dobrowolne ofiary z przeznaczeniem na ten cel.