Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Józefowa posługa

Po 13 latach pełnienia funkcji kościelnego na „ kościelną emeryturę” przeszedł Pan Józef Bieleń. Swoją modlitwą na Mszy świętej sprawowanej 5 listopada o godz. 11.00, dziękowała za ofiarną posługę Pana Józefa cała wspólnota parafialna. Za życzliwość, wytężoną pracę spełnianą w ukryciu i po cichu, dziękował wraz z parafianami ks. proboszcz. „ Nie sposób tej posługi przeliczyć na dniówki i godziny. Rytm pracy Pana Józefa wyznaczała zawsze potrzeba serca” – powiedział ks. Stanisław. Panu Józefowi życzymy dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Patronki Maryi.