Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Józefowa posługa

Po 13 latach pełnienia funkcji kościelnego na „ kościelną emeryturę” przeszedł Pan Józef Bieleń. Swoją modlitwą na Mszy świętej sprawowanej 5 listopada o godz. 11.00, dziękowała za ofiarną posługę Pana Józefa cała wspólnota parafialna. Za życzliwość, wytężoną pracę spełnianą w ukryciu i po cichu, dziękował wraz z parafianami ks. proboszcz. „ Nie sposób tej posługi przeliczyć na dniówki i godziny. Rytm pracy Pana Józefa wyznaczała zawsze potrzeba serca” – powiedział ks. Stanisław. Panu Józefowi życzymy dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Patronki Maryi.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.