Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 10.12.2017 r.

1. Przeżywamy dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie – zbiórka do puszek

2. W środę patronuje nam św. Łucja, a w czwartek św. Jan od Krzyża

3. Zapraszam na Mszę św. roratnią codziennie o godz. 6.30

4. Dziękuję za posprzątanie naszej świątyni i za złożoną ofiarę. Proszę, aby troskę o nasz kościół podjęli kolejni parafianie

5. Zachęcam do nabywania opłatków i świec na stół wigilijny

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30

7. W piątek parafialna spowiedź adwentowa w godz. od 11.00 do 12.00 i od 15.30 do 16.30

8. Próba scholi w czwartek o 17.30. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 16.30

9. Proszę o poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę Różę Pana Władysława Pyryta

10. Ofiarę na kościół złożył: Józef Reguła – 200 zł. Bóg zapłać!