Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 24.12.2017 r.

1. Dzisiejsza czwarta niedziela Adwentu jest jednocześnie wigilią uroczystości Narodzenia Pańskiego. Pasterka o północy, następnie Msze święte o godz. 9.00, 11.00 i 13.00

2. W oktawie Narodzenia Pańskiego wspominamy:

Wtorek – św. Szczepana, poświęcenie owsa na wszystkich Mszach Świętych
Środę – św. Jana, Apostoła i Ewangelistę, poświęcenie wina
Czwartek – św. Młodzianków

3. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek z modlitwą o poszanowanie życia o godz. 17.00

4. W przyszłą niedzielę przypada święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Marii Puzio. Jest to jednocześnie ostatni dzień roku kalendarzowego. Nabożeństwo na zakończenie starego rozpoczniemy koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po nabożeństwie Msza Święta.

5. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyli: Maria Kulig – 500 zł, Paulina i Krzysztof Kopeć – 200 zł. Bóg zapłać!

6. Wyrazy wdzięczności kieruję w stronę rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej za przygotowanie wystroju świątecznego naszego kościoła i za złożoną na ten cel ofiarę. Bóg zapłać!

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę. Proszę, aby troskę o nasz kościół przed świętami podjęli kolejni parafianie.

8. Wizyta duszpasterska rozpocznie się 2 stycznia 2018 r.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.