Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Służebniczki w Kopciach

Dnia 5 listopada 2017r. gościliśmy w naszej parafii Służebniczki Dębickie ze zgromadzenia założonego przez bł. Edmunda Bojanowskiego. Siostry swoją modlitwą, śpiewem i świadectwem ubogaciły nasze spotkania na niedzielnej Eucharystii. Dzięki Siostrom poznaliśmy sylwetkę bł. Edmunda i jego oddanie Bogu i ludziom. Po mszy świętej odbywał się spotkania w czasie których można było stawiać pytania i dowiedzieć się jak wygląda życie zakonne.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.