Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Służebniczki w Kopciach

Dnia 5 listopada 2017r. gościliśmy w naszej parafii Służebniczki Dębickie ze zgromadzenia założonego przez bł. Edmunda Bojanowskiego. Siostry swoją modlitwą, śpiewem i świadectwem ubogaciły nasze spotkania na niedzielnej Eucharystii. Dzięki Siostrom poznaliśmy sylwetkę bł. Edmunda i jego oddanie Bogu i ludziom. Po mszy świętej odbywał się spotkania w czasie których można było stawiać pytania i dowiedzieć się jak wygląda życie zakonne.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.