Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Służebniczki w Kopciach

Dnia 5 listopada 2017r. gościliśmy w naszej parafii Służebniczki Dębickie ze zgromadzenia założonego przez bł. Edmunda Bojanowskiego. Siostry swoją modlitwą, śpiewem i świadectwem ubogaciły nasze spotkania na niedzielnej Eucharystii. Dzięki Siostrom poznaliśmy sylwetkę bł. Edmunda i jego oddanie Bogu i ludziom. Po mszy świętej odbywał się spotkania w czasie których można było stawiać pytania i dowiedzieć się jak wygląda życie zakonne.