Dziś jest Wtorek, 26 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Służebniczki w Kopciach

Dnia 5 listopada 2017r. gościliśmy w naszej parafii Służebniczki Dębickie ze zgromadzenia założonego przez bł. Edmunda Bojanowskiego. Siostry swoją modlitwą, śpiewem i świadectwem ubogaciły nasze spotkania na niedzielnej Eucharystii. Dzięki Siostrom poznaliśmy sylwetkę bł. Edmunda i jego oddanie Bogu i ludziom. Po mszy świętej odbywał się spotkania w czasie których można było stawiać pytania i dowiedzieć się jak wygląda życie zakonne.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby