Dziś jest Piątek, 23 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Z wizytą u kardynała Adama

Uczniowie naszej szkoły z klas 4-7 w dniu 8 listopada 2017 r. udali się do Huty Komorowskiej, miejsca narodzenia kardynała Adama Kozłowieckiego. Zwiedzanie muzeum, projekcja filmów i opowiadania pracowników muzeum przybliżyły osobę i działalność Misjonarza Afryki. Na zakończenie pobytu w tym niezwykłym miejscu, dzieci wykonały prace plastyczne o kard. Adamie Kozłowieckim.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.