Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Z wizytą u kardynała Adama

Uczniowie naszej szkoły z klas 4-7 w dniu 8 listopada 2017 r. udali się do Huty Komorowskiej, miejsca narodzenia kardynała Adama Kozłowieckiego. Zwiedzanie muzeum, projekcja filmów i opowiadania pracowników muzeum przybliżyły osobę i działalność Misjonarza Afryki. Na zakończenie pobytu w tym niezwykłym miejscu, dzieci wykonały prace plastyczne o kard. Adamie Kozłowieckim.