Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Z wizytą u kardynała Adama

Uczniowie naszej szkoły z klas 4-7 w dniu 8 listopada 2017 r. udali się do Huty Komorowskiej, miejsca narodzenia kardynała Adama Kozłowieckiego. Zwiedzanie muzeum, projekcja filmów i opowiadania pracowników muzeum przybliżyły osobę i działalność Misjonarza Afryki. Na zakończenie pobytu w tym niezwykłym miejscu, dzieci wykonały prace plastyczne o kard. Adamie Kozłowieckim.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.