Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 8 – 14 Stycznia

Poniedziałek 16:00

W intencji Anny i Jacka z racji rocznicy ślubu, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

Msza Święta

Wtorek 7:00

Msza Święta

Środa 7:00

Msza Święta

Czwartek 16:00

Za + Stanisława Kosiorowskiego w 7 dzień po śmierci

od siostry Anny z rodziną

Piątek 7:00

W intencji parafian

Msza Święta

Sobota 7:00

Za + Józefa Augustyn

od pracowników piekarni Nowa Dęba

Niedziela 8:00

Za + Józefa Dziuba w 7 rocznicę śmierci

od żony i dzieci

Niedziela 11:00

Za + Janinę, Stanisława Kwaśnik

Msza Święta

Niedziela 16:00

Za + Juliana Pasek

od Edyty i Krzysztofa Nitek

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.