Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2018 r.

1. W środę patronuje nam św. Antonii, a w piątek św. Józef Sebastian Pelczar

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

3. W czwartek rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Adoracja w tej intencji o godz. 16.30

4. Modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę, proszę, aby poprowadziła Róża Zofii Kopeć

5. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożył Zbigniew Brylowski – 350 zł. Bóg zapłać!