Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2018 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

Środę – św. Franciszka Walezego
Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła
Piątek – św. Tymoteusza i Tytusa

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

3. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Składam serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie kapłana w waszych domach, wspólną modlitwę i śpiewy kolęd. Ministrantom dziękuję za towarzyszenie mi w czasie odwiedzania Waszych domów

4. Spotkanie scholi we wtorek o godz. 17.00

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 16.30

6. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pana Mariana Ozgi

7. Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę elektroodpadów. W naszej parafii odbędzie ona 30 stycznia do godz. 14.30. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej

8. Dnia 2 lutego o godz. 16.00 zapraszam na wspólne kolędowanie przy szopce. Wszystkich, którzy zechcą zaprezentować swoje wykonanie kolęd proszę, aby zgłaszali się do przyszłej niedzieli włącznie

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.