Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2018 r.

1. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

2. Przypominam o zbiórce elektroodpadów we wtorek do godz. 14.30 na parkingu przy dzwonnicy

3. Spotkanie scholi we wtorek o godz. 17.00

4. W środę wspominamy św. Jana Bosko

5. Próba orkiestry w środę o godz. 15.00

6. W Pierwszy Czwartek miesiąca adoracja rozpocznie się o godzinie 15.00. W czasie adoracji będzie okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi dla wszystkich, którzy obchodzą Pierwsze Piątki miesiąca. Proszę w tym czasie skorzystać ze spowiedzi, gdyż w piątek będzie to utrudnione

7. Dnia 2 lutego w Pierwszy Piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Na rękach Maryi Jezus zostaje przyniesiony do świątyni i ofiarowany Bogu. Jezus jest Światłością narodów, dlatego na znak, że przewodzi On nam w naszym pielgrzymowaniu przyniesiemy ze sobą świece. Zostaną one pobłogosławione na Mszach świętych o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Taca w tym dniu zostanie przekazana dla wspólnoty Sióstr Klarysek w Sandomierzu. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po każdej Mszy św.. Do chorych udam się od godz. 14.00. O godz. 16.00 rozpocznie się koncert kolęd śpiewanych przez naszych parafian.

8. Nabożeństwo Pierwszej Soboty o godz. 17.00

9. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą ofiarujemy w int. zmarłych wspomnianych w wypominkach. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych

10. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyli ostatnio Janiana Kopeć i Józef Grądzki – 400 zł, anonimowo – 100 zł.

11. Trwa czas naszych rozliczeń podatkowych. Podobnie jak w zeszły roku 1 % naszego podatku możemy odpisać dla Klary Bieleń. Szczegółowe informacje na ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.