Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 7.01.2018 r.

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy dziś liturgicznie okres Bożego Narodzenia

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

3. Bóg niech wynagrodzi wszystkim za pomoc w zorganizowaniu i przebiegu orszaku w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Dziękuję orkiestrze, strażakom OSP, scholii i wszystkim uczestnikom. Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich za przygotowanie ciepłej herbaty i słodkości

4. Adoracja w czwartek o godz. 16.30

5. Istnieje możliwość wyjazdu do Radomyśla nad Sanem na koncert świąteczny Maciej Miecznikowskiego. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek. Wyjazd o godz. 16.30. Koszt 10 zł. Zapisy włącznie do środy

6. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą ofiarujemy w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.