Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Parafianie w Orszaku Trzech Króli

„Bóg jest dla wszystkich”, to hasło tegorocznej edycji Orszaku Trzech Króli. Tradycyjnie w naszej parafii pamiętaliśmy o tym, aby w tym dniu po Mszy świętej wyruszyć z kościoła i publicznie potwierdzić, że przyjęliśmy Nowonarodzonego do naszych serc. Trasa pochodu znalazła swój finał w remizie, gdzie liczna grupa naszych parafian podzieliła się opłatkiem, składając sobie życzenia. Dzięki otwartym sercom Koła Gospodyń Wiejskich można było usiąść przy wspólnym stole, napić się herbaty i poczęstować pysznym ciastem. Wdzięczność należy się również naszym Strażakom, Orkiestrze i wszystkim ludziom dobrej woli.