Dziś jest Środa, 20 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Fabiana, Sebastiana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Parafianie w Orszaku Trzech Króli

„Bóg jest dla wszystkich”, to hasło tegorocznej edycji Orszaku Trzech Króli. Tradycyjnie w naszej parafii pamiętaliśmy o tym, aby w tym dniu po Mszy świętej wyruszyć z kościoła i publicznie potwierdzić, że przyjęliśmy Nowonarodzonego do naszych serc. Trasa pochodu znalazła swój finał w remizie, gdzie liczna grupa naszych parafian podzieliła się opłatkiem, składając sobie życzenia. Dzięki otwartym sercom Koła Gospodyń Wiejskich można było usiąść przy wspólnym stole, napić się herbaty i poczęstować pysznym ciastem. Wdzięczność należy się również naszym Strażakom, Orkiestrze i wszystkim ludziom dobrej woli.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby