Dziś jest Poniedziałek, 26 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Parafianie w Orszaku Trzech Króli

„Bóg jest dla wszystkich”, to hasło tegorocznej edycji Orszaku Trzech Króli. Tradycyjnie w naszej parafii pamiętaliśmy o tym, aby w tym dniu po Mszy świętej wyruszyć z kościoła i publicznie potwierdzić, że przyjęliśmy Nowonarodzonego do naszych serc. Trasa pochodu znalazła swój finał w remizie, gdzie liczna grupa naszych parafian podzieliła się opłatkiem, składając sobie życzenia. Dzięki otwartym sercom Koła Gospodyń Wiejskich można było usiąść przy wspólnym stole, napić się herbaty i poczęstować pysznym ciastem. Wdzięczność należy się również naszym Strażakom, Orkiestrze i wszystkim ludziom dobrej woli.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.