Dziś jest Wtorek, 26 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa. Wszystkiego najlepszego!

„Tak, to On jest Królem”

W niedzielę 7 stycznia 2018 r. dzieci z naszej szkoły, przygotowane przez Panią Elżbietę Surdyka przedstawiły jasełka. Przyswojony bezbłędnie tekst, radosne śpiewy i kolorowe ubiory dzieci, sprawiły, że staliśmy się świadkami przedstawienia o wielu walorach artystycznych. Dziękujemy wszystkim małym artystom i zaangażowanym z przygotowanie tego spektaklu. Rodzicom gratulujemy zdolnych i odważnych Pociech.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby