Dziś jest Środa, 21 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

„Tak, to On jest Królem”

W niedzielę 7 stycznia 2018 r. dzieci z naszej szkoły, przygotowane przez Panią Elżbietę Surdyka przedstawiły jasełka. Przyswojony bezbłędnie tekst, radosne śpiewy i kolorowe ubiory dzieci, sprawiły, że staliśmy się świadkami przedstawienia o wielu walorach artystycznych. Dziękujemy wszystkim małym artystom i zaangażowanym z przygotowanie tego spektaklu. Rodzicom gratulujemy zdolnych i odważnych Pociech.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.