Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

„Tak, to On jest Królem”

W niedzielę 7 stycznia 2018 r. dzieci z naszej szkoły, przygotowane przez Panią Elżbietę Surdyka przedstawiły jasełka. Przyswojony bezbłędnie tekst, radosne śpiewy i kolorowe ubiory dzieci, sprawiły, że staliśmy się świadkami przedstawienia o wielu walorach artystycznych. Dziękujemy wszystkim małym artystom i zaangażowanym z przygotowanie tego spektaklu. Rodzicom gratulujemy zdolnych i odważnych Pociech.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.