Dziś jest Niedziela, 24 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Felicji, Franciszka, Rafała. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Parafialne kolędowanie

W święto Ofiarowania Pańskiego zgromadziliśmy się na wspólne, ostatnie w tym roku kolędowanie. Wszyscy chętni mogli zaprezentować własne wykonanie kolęd poprzez śpiew, grę na instrumentach i taniec. Mogliśmy usłyszeć najmłodszych artystów szkoły podstawowej z klasy pierwszej, drugiej, następnie trzeciej, aż po różny przekrój wiekowy w scholi i orkiestrze. Wszystkim bardzo dziękuję za udział, który jednocześnie jest także modlitwą, gdyż „kto śpiewa, dwa razy się modli”.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby