Dziś jest Poniedziałek, 30 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 11.03.2018 r.

1. Zapraszam do uczestniczenia w wielkopostnych nabożeństwach: Gorzkie Żale dziś o godz. 15.00, Droga Krzyżowa w piątek o 16.15 i 17.30.

2. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Proszę kolejnych parafian o posprzątanie naszej świątyni w sobotę o godz. 8.00.

3. W tym roku przypada 55 rocznica poświecenia naszego kościoła. Wypada także, abyśmy przygotowali i przeżyli misje parafialne w okresie tej rocznicy, czyli w połowie września. Z tej racji nie będzie rekolekcji w tym Wielkim Poście. Bliższe informacje na temat misji podam zaraz po świętach.

4. Zbiórka ministrantów we wtorek o 16.30

5. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 16.00

6. Próba scholi w czwartek o godz. 18.00

7. W sobotę dzień pojednania z Bogiem i bliźnimi. Okazja do spowiedzi przedświątecznej w godz. od 11.00 do 12.00 i od 15.30 do 16.30. Zapraszam do wspólnego przeżycia nabożeństwa pokutnego połączonego z rachunkiem sumienia o godz. 10.30 i 15.00

8. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Janiny Tęcza

9. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w plenerze przeżywać będziemy w piątek 23 marca

10. Ofiarę na czekające nas prace parafialne ostatnio złożyli: Stefania Kopeć – 200 zł, Maria Dziuba – 300 zł, Zbigniew Ślęzak – 100 zł, (za gałęzie). Na konto parafialne wpłynęła wpłata w wysokości 400 zł od Sławomira Ziętek. Bóg zapłać!

11. Dziękuję za prace wykonane w lesie parafialnym. Pracowali: Tereszkiewicz Grzegorz, Kozak Leszek, Tereszkiewicz Dariusz, Kosiorowski Marek, Ślęzak Zbigniew, Tereszkiewicz Mateusz, Kwaśnik Dawid, Kwaśnik Jakub, Tereszkiewicz Wiesław, Konefał Mieczysław, Kwaśnik Damian. Bóg zapłać za pracę i poniesione koszta związanie z pracą maszyn.

12. Zachęcam do nabywania baranków na stół wielkanocny jako nasz wkład w Jałmużnę Wielkopostną. Minimalny koszt baranka to 5 zł

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby