Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 4.03.2018 r.

1. Nabożeństwo Gorzkie Żale dziś o godz. 15.00

2. Dziękuję rodzinom Kopeć Bogusławy, Kopeć Krystyny, Kopeć Ludwika i Rembisz Franciszka którzy posprzątali kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynię kolejnych Parafian z rodzin: Rembisz Marek, Dul Jan, Dul Andrzej, Pacuła Damian i Żarkowski Stanisław.

3. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy świętej

4. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 16.00

5. Próba scholi w czwartek o godz. 18.00

6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o 16.15, dla dorosłych o godz. 17.30

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Stanisławy Dzióba

8. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się w Raniżowie, w piątek 16 marca Mszą świętą o godz. 20.00. Zapisy i bliższe informacje na stronie internetowej parafii Raniżów.

9. Spowiedź wielkopostna w naszej parafii została ustalona na 17 marca 2018 r.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.