Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 15.04.2018 r.

1. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe.

2. Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 17.00

3. Próba scholi w czwartek o godz. 19.00

4. Nabożeństwo eucharystyczne – Godzina Święta w czwartek o godz. 23.00

5. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Marii Puzio

6. Przewidzianym pracom dla dobra naszej parafii finansowego wsparcia ostatnio udzielili: Jan Kozak – 200 zł, rodzina Karola i Daniela Hopek – 600 zł. Bóg zapłać!

7. Nadleśnictwo Kolbuszowa informuje, że planuje wykonać chemiczny zabieg agrolotniczy na terenie leśnictwa Lipnica na powierzchni 300 ha w przewidywanym terminie od 23 kwietnia do 25 maja 2018r. W dniu wykonania zabiegu zostanie wprowadzony zakaz wstępu do lasu poprzez ustawienie tablic ostrzegawczych na głównych drogach dojazdowych. Po wykonaniu oprysku nie będzie można wchodzić na dany obszar do całkowitego wyschnięcia cieczy na powierzchni rośliny. Zbioru owoców runa leśnego będzie można dokonać po upływie 24 godzin od zastosowania środka ochrony roślin

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.