Dziś jest Niedziela, 20 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 2.04.2018 r.

1. Dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na KUL

2. Trwa Oktawa Wielkanocy, która zakończy się w najbliższą niedzielę, kiedy będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu proszę, aby dzieci przyniosły swoje skarbonki. Modlitwę różańcową przed sumą ofiarujemy w tym dniu w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach

3. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian o podjecie troski o naszą świątynię. Dziękuję Wszystkim Parafianom za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i kompozycje kwiatowe w prezbiterium. Bóg zapłać!

4. Nabożeństwo eucharystyczne w Pierwszy Czwartek miesiąca o godz. 17.00

5. W Pierwszy Piątek miesiąca udam się do chorych od godz. 16.00. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa po Mszy o godz. 18.00. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

6. Zapraszam na nabożeństwo Pierwszej soboty o godz. 17.15

7. Ostatnio swoja ofiarę na przewidziane prace dla dobra naszej parafii złożyli: Dorota i Sylwester Kopeć – 200 zł, Janina Tęcza z rodziną – 200 zł, Paweł Kwaśnik – 300 zł. Bóg zapałać!