Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 29.04.2018 r.

1. Serdecznie dziękuję za wczorajsze posprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę. Z kolei proszę, aby troskę o nasza kościół podjęli rodzice dzieci, które w przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz. 11.00 przystąpią pierwszy raz do Komunii Świętej

2. W środę wspomnienie św. Atanazego, w czwartek uroczystość NMP Królowej Polski, w piątek wspomnienie św. Floriana

3. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą sprawowane o godz. 18.30 w dni powszednie, a w niedzielę i święta po Mszy św. wieczornej

4. Wyjazd do Sandomierza na Dzień Otwartej Furty 1 maja o godz. 8.30 z parkingu przy dzwonnicy

5. Próba scholi we wtorek o godz. 19.00

6. Dnia 2 maja w szkole akademia patriotyczna o godz. 17.00, następnie Msza św. o godz. 18.00, a po niej uroczysty przemarsz pod figurę św. Floriana, gdzie odśpiewamy majówkę. Dzieci biorące udział w akademii proszone są do szkoły na godz. 16.00

7. W czwartek zapraszam na nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.00, następnie o godz. 17.30 odśpiewamy „majówkę”

8. W Pierwszy Piątek miesiąca udam się do chorych od godz. 16.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Spowiedź dla dzieci przed pierwszą Komunią i dla ich bliskich w piątek o godz. 19.00

9. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca złączymy z majówką

10. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zofii Kopeć

11. Na prace parafialne swoją ofiarę złożyli Anna i Józef Wilk – 200 zł. Bóg zapłać!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.