Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 20.05.2018 r.

1. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocy

2. Ofiarą składaną do puszek, wspomagamy dziś Instytut teologiczny w Sandomierzu. Bóg zapłać!

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty. Proszę, aby troskę o naszą świątynię podjęli kolejni parafianie

4. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspominamy św. Filipa Neri.

5. We wtorek w godzinach popołudniowych w remizie będą rozdzielane artykuły spożywcze w ramach wsparcia z Caritas

6. W czwartek zapraszam na Godzinę Świętą o godz. 23.00

7. W piątek o godz. 17.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania, łącznie z klasą siódmą

8. Próba scholi w piątek o godz. 19.00