Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 6.05.2018 r.

1. Dziesięcioro dzieci z klasy III po raz pierwszy przystępuje dziś do Komunii Świętej. Rodzicom tych dzieci składam serdeczne podziękowania i słowa uznania za przygotowanie tej uroczystości. Za zaangażowanie, pracę i wszelką troskę, aby dzisiejsza uroczystość była oddaniem chwały Jezusowi. Dziękuję za posprzątanie kościoła, dekoracje i kwiaty. Szczególnie cieszy całą parafię dar ołtarza, którym jest nowa monstrancja

2. We wtorek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona naszej Ojczyzny

3. Próba scholi w czwartek o godz. 19.00

4. W czwartek o 23.00 zapraszam na „Godzinę Świętą”

5. W piątek początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego

6. W przyszła niedzielę przypada święto Wniebowstąpienia Pańskiego

7. Modlitwę różańcową przed sumą ofiarujemy w intencji zmarłych z naszych wypominek

8. W najbliższą niedzielę przypada 13 maja. Podobnie jak w tamtym roku rozpoczniemy nabożeństwa fatimskie. Zapraszam na różaniec o godz. 20.30 , Apel Jasnogórski i procesję fatimską

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.