Dziś jest Czwartek, 04 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Łucji, Kazimierza, Eugeniusza. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Dekanalny Dzień ministranta

Dnia 28 maja 2018r. nasi ministranci wzięli udział w Dekanalnym Dniu Ministranta, który miał miejsce w Majdanie Królewskim. Międzyparafialne spotkanie ministrantów rozpoczęła uroczysta Msza św. w czasie której zostali pobłogosławieni nowi lektorzy naszego dekanatu. Po Mszy świętej przyszedł czas na spotkanie integracyjne w ogrodach plebańskich. Wyśmienite humory i dobra zabawa stały się okazją do wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń. Organizatorzy zadbali również o strawę dla ciała. Dziękujemy!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby