Dziś jest Poniedziałek, 21 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita. Wszystkiego najlepszego!

Dekanalny Dzień ministranta

Dnia 28 maja 2018r. nasi ministranci wzięli udział w Dekanalnym Dniu Ministranta, który miał miejsce w Majdanie Królewskim. Międzyparafialne spotkanie ministrantów rozpoczęła uroczysta Msza św. w czasie której zostali pobłogosławieni nowi lektorzy naszego dekanatu. Po Mszy świętej przyszedł czas na spotkanie integracyjne w ogrodach plebańskich. Wyśmienite humory i dobra zabawa stały się okazją do wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń. Organizatorzy zadbali również o strawę dla ciała. Dziękujemy!