Dziś jest Piątek, 26 lutego 2021 r. Obchodzimy imieniny: Mirosława, Aleksandra. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 3.06.2018 r.

1. Dziś Dzień dziękczynienia i zbiórka do puszek na Świątynię Bożej Opatrzności w Warszawie

2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mieli swój wkład w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Za posprzątanie i kwiaty, które później znalazły swe miejsce w kościele. Dziękuję Strażakom, Orkiestrze, scholi, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty, niosącym chorągwie, figury i feretrony

3. We wtorek próba orkiestry o godz. 19.00

4. Do czwartku włącznie trwa oktawa Bożego Ciała. Codzienne po Mszy świętej o godz. 18.00 procesja wokół kościoła. Na zakończenie oktawy błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów

5. Próba scholi w czwartek po procesji

6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje w tym dniu post od pokarmów mięsnych. O 15.00 zapraszam na Mszę świętą w int. zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Po niej procesja na cmentarz. O godz. 20.00 zapraszam na adorację, którą zakończy apel jasnogórski. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej przed odpustem

7. W piątek w remizie w godz. od 18.00 do 20.00 będzie można zakupić ciasto. Dochód ze sprzedaży pomoże pokryć koszty organizowanego pikniku szkolnego

8. W sobotę przypada doroczna uroczystość odpustowa z racji wspomnienia Niepokalanego Serca NMP. Podczas sumy odpustowej o godz. 11.00, będziemy dziękować Bogu za 50 lat posługi kapłańskiej ks. Stanisława Kopcia, naszego rodaka. Po Mszy świętej procesja wokół kościoła. Proszę Was o pomoc w jej przeprowadzeniu, podobnie jak w Boże Ciało

9. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Janiny Tęcza

10. W niedzielę o godz. 14.00 na placu szkolnym rozpocznie się piknik organizowany przez pana dyrektora, Grono Pedagogiczne i Radę rodziców. Czeka nas wiele atrakcji, zaproszeni są wszyscy

11. Dziękuję parafianom, którzy wczoraj sprzątali i udekorowali kwiatami naszą świątynię. Proszę o przygotowanie naszego kościoła i placu kościelnego na odpust rodziców młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania z klasy 2 i 3 gimnazjum. Proszę nie kupować kwiatów- są zamówione bukiety z kwiaciarni. Za to mile widziane wianki, ozdoby itp. Proszę o sprzątanie do piątku do 15.00

12. Dziękuję Parafiankom, które zagospodarowały plac wokół krzyża na cmentarzu

13. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2018/2019

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby