Dziś jest Niedziela, 20 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 1.07.2018 r.

1. Od jutra Msza święta wieczorowa o godz. 19.00. Jutro odpust w Dzikowcu – Suma o godz. 11.00

2. We wtorek święto św. Tomasza, Apostoła, w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

3. W czwartek zapraszam na „Godzinę Świętą” o 23.00

4. W pierwszy piątek miesiąca do chorych udam się o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi od godz. 18.00

5. Nabożeństwo Pierwszej soboty o godz. 18.30

6. Serdecznie dziękuję rodzinom nowożeńców Joanny i Adriana Wróbel za posprzątanie kościoła o dekoracje kwiatowe. O naszą świątynię zatroszczą się kolejni parafianie

7. Modlitwę różańcową w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża Janiny Tęcza

8. Zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w konkursie „Rodzinne Pielgrzymowanie” organizowanego z racji Jubileuszu 200-lecia naszej Diecezji. Konkurs zachęca, aby rodzina w terminie do 16 sierpnia 2018 roku odbyła pieszą lub rowerową pielgrzymkę do jednego z sanktuariów Diecezji Sandomierskiej znajdującego się poza miejscem jej zamieszkania. Na rodziny, które udokumentują swój udział w konkursie czekają ciekawe nagrody (I miejsce – rower). Szczegóły konkursu na plakacie w gablocie parafialnej.