Dziś jest Poniedziałek, 30 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 15.07.2018 r.

1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – NMP z Góry Karmel; w piątek – błogosławiony Czesław, prezbiter

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty. Troskę o nasz kościół polecamy kolejnym parafianom

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00

4. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Władysława Pyryta

5. Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowców, za tydzień po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów. Przy tej okazji zbiórka na środki lokomocji dla misjonarzy w ramach programu „Jeden grosz za jeden kilometr”

6. Od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej

7. Potrzeby naszej parafii swoja ofiarą wsparli: Wiesław Kopeć – 100 zł, Sylwester Żarkowski – 200 zł, Marek Sudoł – 200 zł. Bóg zapłać!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby