Dziś jest Niedziela, 13 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 22.07.2018 r.

1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – św. Brygida, zakonnica; we wtorek – św. Kinga, dziewica; w środę – św. Jakub, Apostoł i św. Krzysztof; w czwartek – święci Anna i Joachim, rodzice NMP

2. Dzisiaj po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Swoją ofiarą wspieramy akcję pomocy misjonarzom „Jeden grosz za 1 kilometr”

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty. Troskę o nasz kościół polecamy kolejnym parafianom

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00

5. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Marii Puzio

6. W obchody jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej wpisane zostały także dary duchowe. Jednym z nich było rozpoczęte dnia 7 października 2017 r. Jerycho Różańcowe, które podjęły wszystkie parafie oraz wspólnoty zakonne na terenie diecezji. Całodobowe modlitewne czuwanie odbywało się w każdej parafii diecezji sandomierskiej, podczas którego modlono się o błogosławione owoce przeżywanego jubileuszu powstania diecezji. We wtorek, 24 lipca w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem nastąpi zakończenie jubileuszowego Jerycha Różańcowego.