Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 8.07.2018 r.

1. W bieżącym tygodniu wspominamy: w środę – św. Benedykta, w czwartek – św. Brunona z Kwerfurtu, w sobotę – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę. Troskę o nasz kościół polecamy kolejnym parafianom

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00

4. W piątek przypada 13 dzień miesiąca zapraszam na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 20.30, a po niej procesja fatimska

5. W sobotę w Sandomierzu jubileusz grup apostolskich: Koła Żywego Różańca, wspólnoty i ruchy Intronizacyjne, wspólnoty Neokatechumenalne i Odnowy w Duchu Świętym. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 10.00 w kościele seminaryjnym

6. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę ofiarujemy za zmarłych z naszych wypominków

7. Od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.