Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018 r.

1. Jutro 13 dzień miesiąca. Zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy o godz. 20.30 Mszą świętą w intencji parafian

2. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, we środę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w piątek wspomnienie św. Jacka

3. We środę błogosławieństwo kwiatów i ziół na każdej Mszy św. Odpust w Raniżowie suma o godz. 11.30

4. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o sprzątanie kościoła

5. Okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00

6. Modlitwa różańcowa w przyszłą niedzielę w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach

7. Dożynki parafialne będziemy przezywać w niedzielę 26 sierpnia. Proszę o przygotowanie wieńców

8. W niedzielę 19 sierpnia br. z racji 200-lecia Diecezji Sandomierskiej będziemy przeżywać w Ulanowie Jubileusz Rolników oraz Leśników. Diecezjalne Dożynki rozpoczną się Mszą świętą o godz. 11.00, a po niej zostaną ogłoszone wyniki Konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.