Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 19.08.2018r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wypada:
poniedziałek – św. Bernarda
wtorek – św. Piusa X
środę – Najświętszej Maryi Panny Królowej
piątek – święto św. Bartłomieja (odpust w Majdanie Królewskim)
niedzielę- uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty. O kościół zatroszczą się rodziny sobotnich nowożeńców

3. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 18.00

4. Spotkanie scholii w czwartek o 19.30

5. Różaniec przed sumą poprowadzi Róża Stanisławy Dzióba

6. W przyszła niedzielę dożynki parafialne. Na Mszy o godz. 11.00 będziemy dziękować Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej za błogosławieństwo w pracy i tegoroczne plony. Po Mszy świętej zapraszam wszystkich na spotkanie przy stole. Proszę o przygotowanie ciasta na poczęstunek