Dziś jest Środa, 21 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 5.08.2018 r.

1. Jutro – święto Przemienienia Pańskiego, w środę – wspomnienie św. Dominika, w czwartek – święto Teresy Benedykty od krzyża, w piątek – święto św. Wawrzyńca, w sobotę – wspomnienie św. Klary

2. Rodzinom wczorajszych nowożeńców, Anny i Konrada, dziękuję za posprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe. O kościół zatroszczą się kolejne rodziny.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00

4. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zofii Kopeć

5. Trwa druga tura rekrutacji do Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Z inicjatywy ks. biskupa Krzysztofa Nitkiewicza w niedzielę do 2 września włącznie po każdej Mszy świętej modlimy się o powołania przed Najświętszym Sakramentem

6. Przypominam o ogłoszeniu starosty kolbuszowskiego w sprawie projektów operatów opisowo – kartograficznych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.