Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 5.08.2018 r.

1. Jutro – święto Przemienienia Pańskiego, w środę – wspomnienie św. Dominika, w czwartek – święto Teresy Benedykty od krzyża, w piątek – święto św. Wawrzyńca, w sobotę – wspomnienie św. Klary

2. Rodzinom wczorajszych nowożeńców, Anny i Konrada, dziękuję za posprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe. O kościół zatroszczą się kolejne rodziny.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00

4. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zofii Kopeć

5. Trwa druga tura rekrutacji do Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Z inicjatywy ks. biskupa Krzysztofa Nitkiewicza w niedzielę do 2 września włącznie po każdej Mszy świętej modlimy się o powołania przed Najświętszym Sakramentem

6. Przypominam o ogłoszeniu starosty kolbuszowskiego w sprawie projektów operatów opisowo – kartograficznych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.