Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 5.08.2018 r.

1. Jutro – święto Przemienienia Pańskiego, w środę – wspomnienie św. Dominika, w czwartek – święto Teresy Benedykty od krzyża, w piątek – święto św. Wawrzyńca, w sobotę – wspomnienie św. Klary

2. Rodzinom wczorajszych nowożeńców, Anny i Konrada, dziękuję za posprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe. O kościół zatroszczą się kolejne rodziny.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00

4. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zofii Kopeć

5. Trwa druga tura rekrutacji do Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Z inicjatywy ks. biskupa Krzysztofa Nitkiewicza w niedzielę do 2 września włącznie po każdej Mszy świętej modlimy się o powołania przed Najświętszym Sakramentem

6. Przypominam o ogłoszeniu starosty kolbuszowskiego w sprawie projektów operatów opisowo – kartograficznych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.